Сет штрафцигери 18пар. INGCO

Сет штрафцигери 18пар. INGCO

750,00 ден

 

  • ШТРАФЦИГЕРИ 8 ПАРЧИЊА

             6×38-6×100-5×75-8×150
             PH1x75-PH2x38-PH2x100-PH3x150

  • ПРЕЦИЗНИ 10 ПАРЧИЊА

            1.5×50-2×50-2.5×50-3×50
            PH000x50-PH00x50-PH0x50
            T6x50-T8x50-T10x50

Шифра: HGST 1828 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: