fbpx
-17%

Сет за брусење-мини 187п INGCO

1.500,00 ден 1.250,00 ден

 

  • Додатоци за мини брусење
  • 187 парчиња
  • Дијаметар 120мм
  • Вкупна должина 600mm
  • Местење на алатката M14x2

Опис

Додадовте продукт во кошничка: