Славина со холендер 1/2 ROSAN

Славина со холендер 1/2 ROSAN

400,00 ден

 

  • Цврста конструкција
  • Горниот дел за компресија 1/2 “
  • Металna рачка
  • Метален холендер 3/4 “
Шифра: 10101 Категории: ,

Опис

 

Додадовте продукт во кошничка: