Штрафцигер сет 2/1 INGCO

Штрафцигер сет 2/1 INGCO

250,00 ден

 

  • S2 ИНДУСТРИСКИ ЧЕЛИК
  • ШЕСТОАГОЛНО ТЕЛО 6мм ДЕБЕЛИНА
  • 1 ПАРЧЕ ШТРАФЦИГЕР 6.5×150
  • 1 ПАРЧЕ КРСТАЧ 6×150
Шифра: HSGT 280208 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: