Штрафцигер сет 6во1 INGCO

Штрафцигер сет 6во1 INGCO

195,00 ден

 

  • 2 БИТОВИ ДВОСТРАНИ
  • ГОЛЕМИНИ 6.35x65mm,PH1+SL5
    8.00x75MM,PH2+SL6
Шифра: AKISD 0608 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: