fbpx

Циркулар 1600w INGCO

15.900,00 ден

Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1600 W
  • НАПОН 220 V-240 V
  • ВРТЕЖИ 2 800rpm
  • ИНДУКЦИСКИ МОТОР
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø305mm
  • МОЖНОСТИ ЗА СЕЧЕЊЕ 0ºx 90º: 60x185mm
  • ДЛАБИНА НА СЕЧЕЊЕ СО
  • АГОЛНО И КОСО СЕЧЕЊЕ 0-45°ЛЕВО/ДЕСН

Опис

Циркулар 1600w од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: