fbpx

Ударен батериски завртувач 20v Total

Ударен батериски завртувач 20v Total

7.850,00 ден

Спецификации :

 • Напон: 20V
 • Вртежи: 0-450 / 0-1900/мин
 • Удари: 28500/мин
 • Моќност: 55NM
 • Футер метален: 13мм
 • Подесување на вртежи: 23+1+1
 • Брзини: 2 брзини
 • Батерија: 2 батерии 20v/2Ah
 • Брзо полненње за 1 час
 • Лед индикатор за батерија
 • 50 додатоци
 • Пакувана во пластичен куфер

Опис

Ударен батериски завртувач 20v од програмата на Total.

Додадовте продукт во кошничка: