Ударен чекан(хилта) 2000 W 28kg INGCO

-14%

Ударен чекан(хилта) 2000 W 28kg INGCO

19.500,00 ден 16.800,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220V-240V ~ 50-60Hz
  • MOЌНОСТ 1700W
  • УДАРИ 1400BPM
  • УДАРНА СИЛА 50Ј
  • ТЕЖИНА 16 kg
  • 1 ДЛЕТО ШПИЦ
  • 1 ДЛЕТО СЕКАЧ

Опис

Додадовте продукт во кошничка: