Ударен чекан(кршач) 1700w INGCO

-37%

Ударен чекан(кршач) 1700w INGCO

15.600,00 ден 9.900,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220V-240V ~ 50-60Hz
  • MOЌНОСТ 1700W
  • УДАРИ 1900BPM
  • УДАРНА СИЛА 50Ј
  • ТЕЖИНА 16 kg
  • 1 ДЛЕТО ШПИЦ
  • 1 ДЛЕТО СЕКАЧ
  • 4 МЕТРА КАБЕЛ

Опис

Ударен чекан(кршач) 1700w од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: