fbpx
-13%

Ударен ротирачки чекан 1800w Total

6.600,00 ден 5.750,00 ден

Спецификации :

 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Моќност: 1800w
 • Вртежи: 850rpm
 • Удари: 0-4200bpm
 • Јачина: 7.0J
 • Мax. капацитет за бушење:
 • Бетон: 36mm
 • Метал: 13mm
 • Дрво: 42mm
 • Футер: SDS plus
 • 3 бургии
 • 2 длетa

Опис

Ударен ротирачки чекан од програмата на 1800w Total.

Додадовте продукт во кошничка: