fbpx

Високомонтажна кварцна греалка Eurolamp

Високомонтажна кварцна греалка Eurolamp

950,00 ден

- 2 Опции за Греење / • 600W • 1200W 
- Со Кварцни Цевки 
- Светло / Индикатор со прекинувач 
- Висина на инсталација 1.8m-2.0m
- Покрива 15m²
- Ширина 55см , Висина 15см, Длабочина 12см
Шифра: 147-29121 Категорија:

Опис

Високомонтажна кварцна греалка од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: