fbpx

Ѕидна греалка / дувалка за купатило Eurolamp

Ѕидна греалка / дувалка за купатило Eurolamp

2.500,00 ден

- 2 Опции за Греење / • 1000W • 2000W 
- Термостат со ЛЕД екран
- Тајмер 12 часа 
- Далечински управувач 
- Заштита за Прегорување
- Опсег на температура / 10-49°C 
- Функција за детектирање на отворен прозор
- Неделна програма функција 
- Покрива 25m²
- Ширина 26см , Висина 28.5см, Длабочина 16.5см
Шифра: 147-29128 Категорија:

Опис

Ѕидна греалка / дувалка за купатило со далечинско управување од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: